KONYA DOĞANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası

İlçemizde İlköğretim Haftası kutlandı.
İlköğretim Haftası

İlköğretim Haftası nedeniyle ilçemiz Anıt Meydanında  resmi tören düzenlendi. Saat 10.00’da  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenginin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Abdullah Cem ÜRESİN’in Atatürk Anıtı’na bırakılmasıyla başlayan program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesiyle sona erdi.

İkinci Program ilçemiz Güvendik Mahallesinde gerçekleşti.

İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde bu yıl ki açılış programı Güvendik  İlkokulu’nda yapıldı.

Güvendik İlkokulu Müdür yetkili öğretmeni Mustafa SÖYLEMEZ’in yaptığı açılış konuşmasından sonra Güvendik İlkokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu etkinlikler ve şiirler okunması ile program sona erdi.

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü İlköğretim Haftası dolayısıyla Cumhuriyet ilkokulu öğretmen ve öğrencileri ve Şehit Ali Osman Akça Anaokulu öğretmen ve öğrencileri ziyaret etmişlerdir.

 

 İlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftası

Hükümet Konağı Doğanhisar / KONYA - 0332 556 13 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.