KONYA DOĞANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞKUR (TYP) KAPSAMINDA İLÇEMİZ OKULLARINDA ÇALIŞTIRILACAK TEMİZLİK İŞÇİLERİVE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ HAKKINDA DUYURU !!

İŞKUR (TYP) KAPSAMINDA İLÇEMİZ OKULLARINDA ÇALIŞTIRILACAK TEMİZLİK İŞÇİLERİVE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ HAKKINDA DUYURU !!

İŞKUR (TYP) KAPSAMINDA İLÇEMİZ  OKULLARINDA ÇALIŞTIRILACAK TEMİZLİK İŞÇİLERİ VE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ HAKKINDA  DUYURU !!

 

             İlçemizde müdürlüğümüze bağlı okullarda 22 temizlik görevlisi ve 5 özel güvenlik görevlisi çalıştırılacaktır.Noter huzurunda yapılacak çekiliş 01/10/2019 tarihinde 15:30 -16:30 saatleri arasında kültür merkezinde (hükümet konağı arkası) başvurusunu İŞKUR internet sitesi üzerinden yapan adaylar arasından  yapılacaktır. Çekilişle çalışacak kişi sayısı kadar asil kişi belirlenecektir.Asil listeden seçilen kişiler aşağıdaki evrakları hazırlayıp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 03/10/2019 tarihine kadar elden teslim etmeleri  gerekmektedir. Temizlik görevlileri 21 Ekim 2019 tarihinde ,Özel güvenlik görevlileri de 07 Ekim 2019 tarihinde görevlendirildikleri okulda göreve başlayacaklardır.

 

G e r e k l i   B e l g e l e r  :

1-       Sağlık Raporu (Bağlı bulundukları aile hekiminden alacaklar)

2-       Adli sicil belgesi (e-devlet üzerinden veya kaymakamlık yazı işlerinden alınacak)

3-       Doğanhisar Ziraat Bankası IBAN numarası (Hesabı olmayanlar hesap açtıracak)

4-       Aile Yardım Beyannamesi (İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden temin edilip doldurulacak)

5-       a-) TYP katılımcıları (çalışacaklar) aynı adreste ikamet edenlerin listesini gösteren belge (Nüfus Müdürlüğünden alınacak)

 

b-) Katılımcıların ve katılımcılarla aynı hanede ikamet edenlerin e-devlet üzerinden temin edecekleri "Sigortalılık Tescil ve Hizmet Kaydı Tespiti" belgesi.

 

c-) Bu belgede ikamet edilen hanede sigortalılığı bulunan kişiler olması halinde ilgili kişilerin TYP başvuru tarihi itibarı ile düzenlenmiş (Eylül ayı) en son maaş bordrosu.

 

d-) Son olarak maaş bordrosunda ele geçen net tutar toplamının net hane gelirinin 3030 TL karşılaştırılacaktır.Esnaf ve diğer ücret geliri olandan ayrıca kanıtlayıcı belge istenecektir.

 

Dikkate alınmayacak gelirler: Tarla sahipliği,arsa-konut sahipliği,tarla kira geliri,nakit,faiz geliri gibi servet unsurları ile yaşlılık(emeklilik) ,malüllük,iş göremezlik geliri,işsizlik ödeneği,sosyal yardımlar gibi çalışma neticesinde olmayan gelirler.

 

NOT: HANE GELİRİ 3030 TL NİN ÜZERİNDE OLANLAR NOTER ÇEKİLİŞİNDE KAZANSALAR BİLE İŞE BAŞLATILMAYACAKLARDIR. EĞER BAŞKA GELİRİNİN OLDUĞU ANLAŞILMASI DURUMUNDA ÇALIŞSALAR BİLE ALDIĞI ÜCRETLER FAİZİYLE GERİ ALINACAK İŞ AKDİ FESİH EDİLECEKTİR.

Pazar Mahallesi İhzan Zeki Doyduk Cad. No61 Doğanhisar / KONYA - 0332 556 13 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.